Karnevalový kostým Princezna 92 - 104cm

  • Karnevalový kostým Princezna 92 - 104cm Dětské karnevalové kostýmy
Cena produktu
500 Kč
Dostupnost
Je skladem 23.08.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Karnevalový kostým Princezna 92 - 104cm

Karnevalový kostým Princezna je vhodný pro všechny holčičky, ze kterých se rázem stane princezna jako z pohádky. Princeznovský kostým se hodí na dětské párty, oslavy, karnevaly, maškarní plesy, Halloween nebo například na dětské fotografování. Kostým je určen pro dívky ve věku 3 – 4 roky. Velikost: 92 – 104 cm. ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Karnevalový kostým Princezna 92 - 104cm z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 500 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Karnevalový kostým Princezna 92 - 104cm s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4719488211759.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Karnevalový kostým Princezna 92 - 104cm

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Karnevalový kostým Princezna 92 - 104cm na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Dětské karnevalové kostýmy
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Dětské karnevalové kostýmy.

Slevy Karnevalový kostým Princezna 92 - 104cm

Bazarové produkty většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Karnevalový kostým Princezna 92 - 104cm je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: