KIWI adaptér objektivu Leica M na tělo Olympus/Panasonic MFT

  • KIWI adaptér objektivu Leica M na tělo Olympus/Panasonic MFT Předsádky a redukce
Cena produktu
890 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.11.2020
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar KIWI adaptér objektivu Leica M na tělo Olympus/Panasonic MFT Kiwi

výrobce: Kiwi typ produktu: adaptér uchycení objektivu: Leica M (bajonet) uchycení k tělu: Micro 4/3 (bajonet) materiál: kov speciální vlastnost: - Stránky výrobce (EN) Pár slov k adaptérům Pomocí adaptéru je možné použití objektivů na fotoaparáty jiných značek (např.:... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte KIWI adaptér objektivu Leica M na tělo Olympus/Panasonic MFT z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 890 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit KIWI adaptér objektivu Leica M na tělo Olympus/Panasonic MFT s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6950291596741.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze KIWI adaptér objektivu Leica M na tělo Olympus/Panasonic MFT

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí KIWI adaptér objektivu Leica M na tělo Olympus/Panasonic MFT na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Předsádky a redukce Kiwi
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Předsádky a redukce.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Předsádky a redukce Kiwi, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy KIWI adaptér objektivu Leica M na tělo Olympus/Panasonic MFT

Bazarové produkty Kiwi většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží KIWI adaptér objektivu Leica M na tělo Olympus/Panasonic MFT je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: