KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS

  • KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS Předsádky a redukce
Cena produktu
890 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS Kiwi

výrobce: B.I.G. typ produktu: adaptér uchycení objektivu: M42 (závit) uchycení k tělu: Canon EOS (bajonet) materiál: kov speciální vlastnost: - Stránky výrobce (EN) Pomocí adaptéru je možné použití objektivů na fotoaparáty jiných značek (např.: objektiv Nikon na tělo... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 890 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4007249305459.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Předsádky a redukce Kiwi
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Předsádky a redukce.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Předsádky a redukce Kiwi, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS

Bazarové produkty Kiwi většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží KIWI adaptér objektivu M42 na tělo Canon EOS je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: