Klarstein Coolzone 186 kombinovaná chladnička s mrazákem A+ 171/15 l, bílá

  • Klarstein Coolzone 186 kombinovaná chladnička s mrazákem A+ 171/15 l, bílá Chladničky
Cena produktu
8 799 Kč
Dostupnost
Je skladem 20.06.2019
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Klarstein.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Klarstein Coolzone 186 kombinovaná chladnička s mrazákem A+ 171/15 l, bílá Klarstein

Do stylové kuchyně patří praktická vestavěná chladnička , která se decentně skryje za kuchyňskou linku. Klarstein vyvinul s Coolzone 186 kuchyňský přístroj, který splňuje všechny nároky kladené na moderní ledničku. Přístroj zapadne do každé vestavěné skříně s výklenkem 56 x 122 x 56 cm (Š x V x H). Tak se z vaší kuchyně stane optická jednota a garantuje ohromené pohledy Vašich hostů. Kromě toho je chladnička s energetickou třídou A + velmi šetrná. Klarstein Coolzone 186 vestavná chladnička má objem 171 litrů a perfektně se hodí do všech domácností s větší potřebou chladicího prostoru. Pro hluboce zmrazené potraviny máte k dispozici mrazicí box o objemu 15 litrů, ve kterém si najdou místo hranolky, pizza nebo hluboce zmrazená zelenina. I samotná chladnička je dobře uspořádána: disponuje čtyřmi skleněnými poličkami a prostornými složkami na zeleninu, které udržují ovoce a zeleninu čerstvými po dlouhou dobu. Do dveří chladničky můžete připevnit až tři složky, které nabízejí prostor i pro větší láhve. Poličky stejně jako i odkládací složky na vajíčka obdržíte v balení. Tyto praktické prvky pomáhají při organizaci. Všechno má své místo: nápoje, klobásy, sýr, vajíčka a zelenina. Takže Vaše nákupy budou vždy pěkně a přehledně uspořádané a rychle si najdete potraviny, které potřebujete. ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Klarstein Coolzone 186 kombinovaná chladnička s mrazákem A+ 171/15 l, bílá z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Klarstein.cz nový kousek za cenu 8 799 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Klarstein.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klarstein Coolzone 186 kombinovaná chladnička s mrazákem A+ 171/15 l, bílá s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4260457483689.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Klarstein Coolzone 186 kombinovaná chladnička s mrazákem A+ 171/15 l, bílá

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Klarstein Coolzone 186 kombinovaná chladnička s mrazákem A+ 171/15 l, bílá na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Chladničky Klarstein
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Chlazení a vytápění. nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Chladničky.

Slevy Klarstein Coolzone 186 kombinovaná chladnička s mrazákem A+ 171/15 l, bílá

Bazarové produkty Klarstein většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Klarstein Coolzone 186 kombinovaná chladnička s mrazákem A+ 171/15 l, bílá je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: