Klarstein Senna, černý pohyblivý stojan na hodinky, natahovač, vlevo/vpravo

  • Klarstein Senna, černý pohyblivý stojan na hodinky, natahovač, vlevo/vpravo Natahovače hodinek
Cena produktu
1 699 Kč
Dostupnost
Je skladem 20.06.2019
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Klarstein.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Klarstein Senna, černý pohyblivý stojan na hodinky, natahovač, vlevo/vpravo Klarstein

Milovníci hodinek a sběratelé to znají. Automatické hodinky se musí neustále udržovat v pohybu, aby se nezastali nebo nezhoustl v nich speciální olej. Právě při nenošení takových hodinek, přichází na řadu pohyblivý stojan Senna, který simuluje pohyb zápěstí při nošení a prodlužuje bezproblémový chod hodinek. Hodinky se ukládají na černý, elegantní, sametový polštářek. Průhledný kryt chrání drahý chronometr před prachem a zároveň slouží jako spínač - při otevření vrchního krytu se pohyblivý stojan automaticky zastaví. Stojan nabízí na výběr 4 režimy pohybu, které každých 30 minut pohybují hodinkami ve směru nebo protisměru hodinových ručiček po dobu 6 minut. Klarstein Senna má maximálně tichý motorek, který není vůbec slyšet. Proto je ideální pro vystavení hodinek v ložnici či pracovně. Zařízení je připojeno k elektrické síti prostřednictvím 4 V/500 mAh adaptéru. Dostupné barvy: černá (10028576) , červená (10028577) ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Klarstein Senna, černý pohyblivý stojan na hodinky, natahovač, vlevo/vpravo z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Klarstein.cz nový kousek za cenu 1 699 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Klarstein.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klarstein Senna, černý pohyblivý stojan na hodinky, natahovač, vlevo/vpravo s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4260414895234.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Klarstein Senna, černý pohyblivý stojan na hodinky, natahovač, vlevo/vpravo

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Klarstein Senna, černý pohyblivý stojan na hodinky, natahovač, vlevo/vpravo na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Natahovače hodinek Klarstein
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Chlazení a vytápění. nejlevnější Moderní bydlení. nejlevnější Natahovače hodinek.

Slevy Klarstein Senna, černý pohyblivý stojan na hodinky, natahovač, vlevo/vpravo

Bazarové produkty Klarstein většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Klarstein Senna, černý pohyblivý stojan na hodinky, natahovač, vlevo/vpravo je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: