Koberce gumové PERFECT FIT sada 4ks OCTAVIA I s fixací

  • Koberce gumové PERFECT FIT sada 4ks OCTAVIA I s fixací Gumové PERFECT FIT
Cena produktu
525 Kč
Dostupnost
Je skladem 02.06.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Koberce gumové PERFECT FIT sada 4ks OCTAVIA I s fixací Compas

Sada koberců PERFEKT FIT s přesnými rozměry.

Koberce jsou precizně zhotoveny z kvalitní gumy s protiskluznou úpravou, která zvyšuje bezpečnost při řízení. Koberce se navíc snadno čistí a jsou vhodné do každého počasí.

Sada obsahuje vždy 4 kusy přesně tvarovaných koberců pro konkrétní vozidlo. Koberce jsou opatřeny fixačními otvory pro upevnění.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Koberce gumové PERFECT FIT sada 4ks OCTAVIA I s fixací z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 525 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Koberce gumové PERFECT FIT sada 4ks OCTAVIA I s fixací s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686042375.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Koberce gumové PERFECT FIT sada 4ks OCTAVIA I s fixací

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Koberce gumové PERFECT FIT sada 4ks OCTAVIA I s fixací na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Gumové PERFECT FIT Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Autokoberce. nejlevnější Gumové PERFECT FIT.

Slevy Koberce gumové PERFECT FIT sada 4ks OCTAVIA I s fixací

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Koberce gumové PERFECT FIT sada 4ks OCTAVIA I s fixací je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: