KODAK Hypo clearing agent 3,8 l

  • KODAK Hypo clearing agent 3,8 l Ostatní fotochemie
Cena produktu
220 Kč
Dostupnost
Je skladem 05.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar KODAK Hypo clearing agent 3,8 l Kodak

Charakteristika Kodak Hypo clearing agent je kapalný koncentrát pro přípravu vypírací lázně. Použitelný pro negativní, tak i pozitivní černobílý fotografický materiál. Poměr ředění je 1:4. Optimální teplota 20°C. Způsobů jak dosáhnout optimálních výsledků existuje několik,... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte KODAK Hypo clearing agent 3,8 l z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 220 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit KODAK Hypo clearing agent 3,8 l s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 41771464257.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze KODAK Hypo clearing agent 3,8 l

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí KODAK Hypo clearing agent 3,8 l na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Kodak
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Kodak, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy KODAK Hypo clearing agent 3,8 l

Bazarové produkty Kodak většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží KODAK Hypo clearing agent 3,8 l je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: