KODAK Rapid toner selenium

  • KODAK Rapid toner selenium Ostatní fotochemie
Cena produktu
790 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar KODAK Rapid toner selenium Kodak

Charakteristika Selenový tónovač zvyšuje odolnost klasických černobílých fotografií vůči škodlivým účinkům UV záření, oxidujícím plynům, vysokým teplotám, vlhkosti vzduchu a výparům. Barva a stupeň dosaženého zabarvení jsou závislé na použitém papíru a poměru ředění.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte KODAK Rapid toner selenium z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 790 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit KODAK Rapid toner selenium s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 41771464486.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze KODAK Rapid toner selenium

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí KODAK Rapid toner selenium na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Kodak
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Kodak, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy KODAK Rapid toner selenium

Bazarové produkty Kodak většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží KODAK Rapid toner selenium je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: