Kryt kola 14" FOX RING SILVER/BLACK 1ks

  • Kryt kola 14
Cena produktu
148 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.04.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Kryt kola 14" FOX RING SILVER/BLACK 1ks Compas

Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem pro vylepšení vzhledu ocelových disků kol. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku. Baleno á 1 ks.

Snadná montáž pouhým nacvaknutím na klasické ocelové disky kol. Kryt kola je na zadní straně vybaven obvodovou ocelovou pružinou, která zjišťuje pevné spojení krytu kola s ocelovým diskem.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Kryt kola 14" FOX RING SILVER/BLACK 1ks z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 148 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kryt kola 14" FOX RING SILVER/BLACK 1ks s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5900672678871.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Kryt kola 14" FOX RING SILVER/BLACK 1ks

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Kryt kola 14" FOX RING SILVER/BLACK 1ks na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Velikost 14" Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2016. nejlevnější AKCE LISTOPAD. nejlevnější Kryty kol. nejlevnější Velikost 14".

Slevy Kryt kola 14" FOX RING SILVER/BLACK 1ks

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Kryt kola 14" FOX RING SILVER/BLACK 1ks je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: