Kryt kola 16" FOX RING 1ks

  • Kryt kola 16
Cena produktu
133 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Kryt kola 16" FOX RING 1ks Compas

Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem pro vylepšení vzhledu ocelových disků kol. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku. Baleno á 1 ks.

Snadná montáž pouhým nacvaknutím na klasické ocelové disky kol. Kryt kola je na zadní straně vybaven obvodovou ocelovou pružinou, která zjišťuje pevné spojení krytu kola s ocelovým diskem.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Kryt kola 16" FOX RING 1ks z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 133 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kryt kola 16" FOX RING 1ks s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5900672675825.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Kryt kola 16" FOX RING 1ks

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Kryt kola 16" FOX RING 1ks na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Velikost 16" Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2016. nejlevnější AKCE LISTOPAD. nejlevnější Kryty kol. nejlevnější Velikost 16".

Slevy Kryt kola 16" FOX RING 1ks

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Kryt kola 16" FOX RING 1ks je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: