KTM Elopeak M29, vel. 19

  • KTM Elopeak M29, vel. 19 Elektrokola
Cena produktu
52 999 Kč
Dostupnost
25.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar KTM Elopeak M29, vel. 19 KTM

KTM Elopeak M29 je silný e-bike ideální pro relaxaci během jízdy na kole. Je vybaven výkonným motorem Bosch a LCD displejem, který umožňuje snadné a rychlé ovládání, nezbytné pro potěšení z jízdy.... Zobrazit celý detail produktu >>>



Hledáte KTM Elopeak M29, vel. 19 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 52 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit KTM Elopeak M29, vel. 19 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9008594401129.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze KTM Elopeak M29, vel. 19

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí KTM Elopeak M29, vel. 19 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Elektrokola KTM
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Elektrokola.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Elektrokola KTM, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy KTM Elopeak M29, vel. 19

Bazarové produkty KTM většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží KTM Elopeak M29, vel. 19 je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: