KTM Factory Line Race Bib Short, vel. M

  • KTM Factory Line Race Bib Short, vel. M Pánské kalhoty
Cena produktu
1 699 Kč
Dostupnost
20.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar KTM Factory Line Race Bib Short, vel. M KTM

KTM pánské cyklistické kalhoty.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte KTM Factory Line Race Bib Short, vel. M z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 699 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit KTM Factory Line Race Bib Short, vel. M s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9008594160316.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze KTM Factory Line Race Bib Short, vel. M

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí KTM Factory Line Race Bib Short, vel. M na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánské kalhoty KTM
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Pánské oblečení. nejlevnější Pánské kalhoty.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánské kalhoty KTM, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy KTM Factory Line Race Bib Short, vel. M

Bazarové produkty KTM většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží KTM Factory Line Race Bib Short, vel. M je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: