KTM Factory Line, vel. S

  • KTM Factory Line, vel. S Cyklistické rukavice
Cena produktu
499 Kč
Dostupnost
06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar KTM Factory Line, vel. S KTM

Pánské cyklistické rukavice se přizpůsobí přes pružný suchý zip na zápěstí... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte KTM Factory Line, vel. S z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit KTM Factory Line, vel. S s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9008594161351.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze KTM Factory Line, vel. S

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí KTM Factory Line, vel. S na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklistické rukavice KTM
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Oblečení a boty. nejlevnější Cyklistické rukavice.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Cyklistické rukavice KTM, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy KTM Factory Line, vel. S

Bazarové produkty KTM většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží KTM Factory Line, vel. S je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: