KTM Peak XT 27,5, vel. 42

  • KTM Peak XT 27,5, vel. 42 Jízdní kola
Cena produktu
16 999 Kč
Dostupnost
23.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar KTM Peak XT 27,5, vel. 42 KTM

Dámské horské Kolo Peak XT 27,5 s rámem Alloyframe... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte KTM Peak XT 27,5, vel. 42 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 16 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit KTM Peak XT 27,5, vel. 42 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9008594399990.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze KTM Peak XT 27,5, vel. 42

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí KTM Peak XT 27,5, vel. 42 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Jízdní kola KTM
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Jízdní kola.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Jízdní kola KTM, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy KTM Peak XT 27,5, vel. 42

Bazarové produkty KTM většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží KTM Peak XT 27,5, vel. 42 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: