Kulový kohout Gardena s 26,5mm (G 3/4) závitem

  • Kulový kohout Gardena s 26,5mm (G 3/4) závitem Vodovodní kohoutky
Cena produktu
239 Kč
Dostupnost
Je skladem 27.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Kulový kohout Gardena s 26,5mm (G 3/4) závitem Gardena

Abychom dostali požadované množství vody, stačí pochromovaným kohoutem pouze lehce pootočit. Otočný kohout je vybaven oboustranným vnitřním závitem. S 26,5mm (G 3/4) závitem.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Kulový kohout Gardena s 26,5mm (G 3/4) závitem z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 239 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kulový kohout Gardena s 26,5mm (G 3/4) závitem s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Kulový kohout Gardena s 26,5mm (G 3/4) závitem

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Kulový kohout Gardena s 26,5mm (G 3/4) závitem na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vodovodní kohoutky Gardena
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Dům & zahrada. nejlevnější Vodní instalace. nejlevnější Vodovodní kohoutky.

Slevy Kulový kohout Gardena s 26,5mm (G 3/4) závitem

Bazarové produkty Gardena většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Kulový kohout Gardena s 26,5mm (G 3/4) závitem je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: