LAMAX GPS modul pro Lamax Drive C7

  • LAMAX GPS modul pro Lamax Drive C7 TrueCam
Cena produktu
390 Kč
Dostupnost
27.01.2021
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar LAMAX GPS modul pro Lamax Drive C7 TrueCam

GPS modul k autokamerám Lamax Drive C7. Nahrává projetou trasu a ukládá ji do paměti kamery.

  • GPS modul je možné dokoupit jako volitelné příslušenství ke kamerám LAMAX DRIVE. Umožňuje mimo jiné volbu zobrazení polohy vozu a zobrazení aktuální rychlosti.
  • Můžete si zvolit, jestli se data budou během záznamu zobrazovat na displeji kamery nebo se jen budou zapisovat do GPS logu na paměťovou kartu.
  • Součástí je i aplikace, na které můžete sledovat přes Google maps projetou trasu nebo křivky G-senzoru. Díky těmto funkcím můžete v případě nehody určit místo a případně zda vůbec k nárazu došlo. Tyto informace se potom hodí jako důkaz pro pojišťovnu nebo policii.
  • GPS modul lze připojit ke kameře pomocí HDMI.
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte LAMAX GPS modul pro Lamax Drive C7 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit LAMAX GPS modul pro Lamax Drive C7 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze LAMAX GPS modul pro Lamax Drive C7

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí LAMAX GPS modul pro Lamax Drive C7 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v TrueCam TrueCam
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Vše pro auto. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Digitální kamery. nejlevnější TrueCam.

Podívejte se na bídku produktů TrueCam TrueCam, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy LAMAX GPS modul pro Lamax Drive C7

Bazarové produkty TrueCam většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží LAMAX GPS modul pro Lamax Drive C7 je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: