LEICA M10-P černý chrom

  • LEICA M10-P černý chrom Digitální fotoaparáty
Cena produktu
189 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 10.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar LEICA M10-P černý chrom Leica

24Mpx full-frame CMOS snímač a přepracovaná závěrka Klíčovým prvkem Leica M10-P je snímač 24Mpx full-frame CMOS speciálně vyvinutý pro tento fotoaparát. Nová technologie zaručuje významné zlepšení všech parametrů vztahujících se k procesu snímání: působivý dynamický... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte LEICA M10-P černý chrom z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 189 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit LEICA M10-P černý chrom s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4022243200210.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze LEICA M10-P černý chrom

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí LEICA M10-P černý chrom na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální fotoaparáty Leica
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Digitální fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální fotoaparáty Leica, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy LEICA M10-P černý chrom

Bazarové produkty Leica většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží LEICA M10-P černý chrom je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: