Lékařský infračervený teploměr pro smartphone oblumi OBLT12Z

  • Lékařský infračervený teploměr pro smartphone oblumi OBLT12Z Lékařské teploměry
Cena produktu
1 190 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Lékařský infračervený teploměr pro smartphone oblumi OBLT12Z oblumi

Oblumi tapp není jen obyčejný teploměr. Dokáže se připojit k vašemu smartphonu a vy díky synchronizaci dat v cloudovém úložišti můžete sdílet průběh teploty a příjem léků s vaším dětským lékařem. Díky tomu získají lékaři rychle a jednoduše přesné informace. Pomocí několika málo doteků můžete změřit teplotu a Oblumi tapp se postará o synchronizaci a odeslání dat všem osobám, s nimiž je chcete sdílet. Umíte-li odesílat zprávy přes WhatsApp, můžete ostatním ukázat, jak naše aplikace funguje. Máte-li už nějaký infračervený teploměr, určitě jej neberete s sebou na cesty. Oblumi zabere méně místa než dudlík a díky praktickému pouzdru si jej můžete vzít všude s sebou. Také můžete kontrolovat teplotu tekutin. S teploměrem Oblumi tapp můžete stejně rychle a přesně změřit teplotu jakékoli tekutiny, např. mléka z lahve atd.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Lékařský infračervený teploměr pro smartphone oblumi OBLT12Z z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 1 190 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lékařský infračervený teploměr pro smartphone oblumi OBLT12Z s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Lékařský infračervený teploměr pro smartphone oblumi OBLT12Z

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Lékařský infračervený teploměr pro smartphone oblumi OBLT12Z na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Lékařské teploměry oblumi
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Dům & zahrada. nejlevnější Zdraví & Wellness. nejlevnější Lékařské teploměry.

Slevy Lékařský infračervený teploměr pro smartphone oblumi OBLT12Z

Bazarové produkty oblumi většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Lékařský infračervený teploměr pro smartphone oblumi OBLT12Z je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: