Letadlo Sopwith Camel Směr 1:48

  • Letadlo Sopwith Camel Směr 1:48 Modely
Cena produktu
142 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.08.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Letadlo Sopwith Camel Směr 1:48 Teddies

Technické údaje:Roky 08Obsah balení:Model Sopwith Camel 12,7x18cm v krabici 31x13,5x3,5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Letadlo Sopwith Camel Směr 1:48 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 142 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Letadlo Sopwith Camel Směr 1:48 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594877008099.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Letadlo Sopwith Camel Směr 1:48

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Letadlo Sopwith Camel Směr 1:48 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Modely Teddies
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Modely.

Slevy Letadlo Sopwith Camel Směr 1:48

Bazarové produkty Teddies většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Letadlo Sopwith Camel Směr 1:48 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: