Lezyne Classic Over Drive černá, vel. none

  • Lezyne Classic Over Drive černá, vel. none Cyklistické příslušenství
Cena produktu
1 799 Kč
Dostupnost
27.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Lezyne Classic Over Drive černá, vel. none Lezyne

Kvalitní nožní pumpa vyrobená odolné z ocelové konstrukce, vybavena dlouhou hadicí se systémem vyrovnávání tlaku ABS1 Pro. Maximální průtok a vysoký objem vpravovaného vzduchu si hravě poradí s pneumatikami velkého průměru i bezdušovými pneumatikami.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Lezyne Classic Over Drive černá, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 799 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lezyne Classic Over Drive černá, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712805991525.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Lezyne Classic Over Drive černá, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Lezyne Classic Over Drive černá, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklistické příslušenství Lezyne
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklistické příslušenství.

Slevy Lezyne Classic Over Drive černá, vel. none

Bazarové produkty Lezyne většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Lezyne Classic Over Drive černá, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: