Lezyne Classic Shallow Brass Bell, vel. none

  • Lezyne Classic Shallow Brass Bell, vel. none Komponenty pro jízdní kola
Cena produktu
399 Kč
Dostupnost
21.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Lezyne Classic Shallow Brass Bell, vel. none Lezyne

Kompaktní zvonek unikátního, nízko profilového tvaru, vyrobený z moderních a vysoce kvalitních materiálů. Zvonek produkuje ostrý a působivě hlasitý zvuk, kterým upozorňuje ostatní na vaši přítomnost.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Lezyne Classic Shallow Brass Bell, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 399 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lezyne Classic Shallow Brass Bell, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712805990719.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Lezyne Classic Shallow Brass Bell, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Lezyne Classic Shallow Brass Bell, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komponenty pro jízdní kola Lezyne
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Komponenty pro jízdní kola.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Komponenty pro jízdní kola Lezyne, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Lezyne Classic Shallow Brass Bell, vel. none

Bazarové produkty Lezyne většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Lezyne Classic Shallow Brass Bell, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: