Lezyne držák na láhev červený, vel. none

  • Lezyne držák na láhev červený, vel. none Outdoor láhve
Cena produktu
299 Kč
Dostupnost
27.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Lezyne držák na láhev červený, vel. none Lezyne

Odolný, vlákny zpevněná konstrukce z kompozitních matric. Optimální tvar pro snadný přístup k lahvi. Navrženy tak, aby lahve držely bezpečně na svém místě. Oválné montážní otvory umožňují jemné ladění polohy na rámu.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Lezyne držák na láhev červený, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 299 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lezyne držák na láhev červený, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712805990597.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Lezyne držák na láhev červený, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Lezyne držák na láhev červený, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Outdoor láhve Lezyne
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Outdoorové vybavení. nejlevnější Outdoor láhve.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Outdoor láhve Lezyne, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Lezyne držák na láhev červený, vel. none

Bazarové produkty Lezyne většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Lezyne držák na láhev červený, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: