Lezyne Femto Drive modré, vel. none

  • Lezyne Femto Drive modré, vel. none Cyklosvítilny
Cena produktu
399 Kč
Dostupnost
01.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Lezyne Femto Drive modré, vel. none Lezyne

Malé a lehké přední LED světlo z odolné hliníkové konstrukce. Světlo produkuje jedna výkonná LED dioda o síle svitu 15 lumenů s úhlem svitu 180 stupňů.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Lezyne Femto Drive modré, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 399 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lezyne Femto Drive modré, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712805978410.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Lezyne Femto Drive modré, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Lezyne Femto Drive modré, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklosvítilny Lezyne
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklosvítilny.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Cyklosvítilny Lezyne, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Lezyne Femto Drive modré, vel. none

Bazarové produkty Lezyne většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Lezyne Femto Drive modré, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: