Lezyne Laser Drive černé, vel. none

  • Lezyne Laser Drive černé, vel. none Cyklosvítilny
Cena produktu
1 699 Kč
Dostupnost
30.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Lezyne Laser Drive černé, vel. none Lezyne

Velmi jasné zadní LED světlo, které výražně zvyšuje vaši bezpečnost na cestách. Je vybaveno čtyřmi silnými LED diodami o síle až 250 lumenů. Režim "Laser" promítá na vozovku dva červené pruhy, které cyklistu ohraničují a poskytují mu více bezpečí.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Lezyne Laser Drive černé, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 699 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lezyne Laser Drive černé, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712805986996.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Lezyne Laser Drive černé, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Lezyne Laser Drive černé, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklosvítilny Lezyne
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklosvítilny.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Cyklosvítilny Lezyne, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Lezyne Laser Drive černé, vel. none

Bazarové produkty Lezyne většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Lezyne Laser Drive černé, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: