Lezyne Micro Caddy QR - S černá, vel. none

  • Lezyne Micro Caddy QR - S černá, vel. none Cyklistické brašny
Cena produktu
699 Kč
Dostupnost
27.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Lezyne Micro Caddy QR - S černá, vel. none Lezyne

Cyklistická brašna pod sedlo o objemu 0,4 litru, vyrobená z měkké EVA pěny s odolným nylonovým potahem. Pohodlný rychloupínací systém šetří váš čas.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Lezyne Micro Caddy QR - S černá, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 699 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lezyne Micro Caddy QR - S černá, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712805979097.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Lezyne Micro Caddy QR - S černá, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Lezyne Micro Caddy QR - S černá, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklistické brašny Lezyne
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklistické brašny.

Slevy Lezyne Micro Caddy QR - S černá, vel. none

Bazarové produkty Lezyne většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Lezyne Micro Caddy QR - S černá, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: