Lezyne Micro Floor Drive HVG černá, vel. none

  • Lezyne Micro Floor Drive HVG černá, vel. none Cyklistické příslušenství
Cena produktu
1 699 Kč
Dostupnost
25.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Lezyne Micro Floor Drive HVG černá, vel. none Lezyne

Účinná kompaktní ruční pumpička s efektivitou nožní pumpy. Je vyrobena z odolného, opracovaného hliníku a je vybavena hadičkou s měřičem tlaku a ABS systémem pro vyrovnání zpětného tlaku a ochranu jádra ventilku.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Lezyne Micro Floor Drive HVG černá, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 699 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lezyne Micro Floor Drive HVG černá, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712805990771.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Lezyne Micro Floor Drive HVG černá, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Lezyne Micro Floor Drive HVG černá, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklistické příslušenství Lezyne
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklistické příslušenství.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Cyklistické příslušenství Lezyne, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Lezyne Micro Floor Drive HVG černá, vel. none

Bazarové produkty Lezyne většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Lezyne Micro Floor Drive HVG černá, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: