Lezyne Road Caddy 0,4L černá, vel. none

  • Lezyne Road Caddy 0,4L černá, vel. none Cyklistické brašny
Cena produktu
599 Kč
Dostupnost
27.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Lezyne Road Caddy 0,4L černá, vel. none Lezyne

Praktická a snadno přístupná brašna pod sedlo o objemu 0,4 litru, vyrobena z odolné nylonové konstrukce. Je vybavena voděodolným zipem, vnitřní kapsou a reflexními prvky. Pod sedlem je uchycena pomocí širokého pásu se suchým zipem.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Lezyne Road Caddy 0,4L černá, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 599 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lezyne Road Caddy 0,4L černá, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712805982363.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Lezyne Road Caddy 0,4L černá, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Lezyne Road Caddy 0,4L černá, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklistické brašny Lezyne
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklistické brašny.

Slevy Lezyne Road Caddy 0,4L černá, vel. none

Bazarové produkty Lezyne většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Lezyne Road Caddy 0,4L černá, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: