Lezyne Strip Drive černé, vel. none

  • Lezyne Strip Drive černé, vel. none Cyklosvítilny
Cena produktu
999 Kč
Dostupnost
27.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Lezyne Strip Drive černé, vel. none Lezyne

Velmi výkonné LED zadní světlo. Lehká a odolná konstrukce. Pět výstupních LED se silou svitu až 150 lumenů. Funkce režimu paměti se po vypnutí vrátí do zvoleného režimu. Jedenáct unikátních režimů, včetně dvou režimů denního svitu s vysokou viditelností.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Lezyne Strip Drive černé, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lezyne Strip Drive černé, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712805989713.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Lezyne Strip Drive černé, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Lezyne Strip Drive černé, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklosvítilny Lezyne
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklosvítilny.

Slevy Lezyne Strip Drive černé, vel. none

Bazarové produkty Lezyne většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Lezyne Strip Drive černé, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: