LK Baits Bondule Corn 100ml

  • LK Baits Bondule Corn 100ml Partikly
Cena produktu
69 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar LK Baits Bondule Corn 100ml LK Baits

Mléčná kukuřice je nakládána do jedné z nejlepších tekutých potrav všech dob – All Amino Nutric a použity naše exclusivní esence, které využíváme při výrobě boilies. Mléčná kukuřice je nakládána do jedné z nejlepších tekutých potrav všech dob – All Amino Nutric a použity naše exclusivní esence, které využíváme při výrobě boilies. Kukuřice je vhodná pro lov všech kaprovitých ryb. Kukuřici je možné nastražit napíchnutím na háček nebo použijte vlasovou metodu.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte LK Baits Bondule Corn 100ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 69 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit LK Baits Bondule Corn 100ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze LK Baits Bondule Corn 100ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí LK Baits Bondule Corn 100ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Partikly LK Baits
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Partikly.

Slevy LK Baits Bondule Corn 100ml

Bazarové produkty LK Baits většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží LK Baits Bondule Corn 100ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: