LK Baits Pelety ReStart Mussel 1kg

  • LK Baits Pelety ReStart Mussel 1kg Pelety
Cena produktu
165 Kč
Dostupnost
31.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar LK Baits Pelety ReStart Mussel 1kg LK Baits

Unikátní pelety LK Baits, které se vyrábějí ze stejných receptur (70% zastoupení) jako boilie Mussel. Takže ke každému boilies z naší nabídky druhů Top Resart i Restart si můžete zakoupit pelety totožné příchutě! Vyrábíme je v průměrech 4, 12, 17 mm.  Průměry 12 a 17 mm jsou s dírkou, aby se mohli použít i jako nástraha. V jednom kilogramovém pytlíku je mix pelet 12 a 17 mm v poměru 1:1. Peleta průměru 12-17 mm pod háčkem vydrží cca 5-6 hod v závislosti na teplotě vody.4 mm pelety jsou vhodné pro použití na zakládání krmných koberců a jejich doba rozpadu je kratší. Unikátní pelety LK Baits, které se vyrábějí ze stejných receptur (70% zastoupení) jako boilie Mussel. Takže ke každému boilies z naší nabídky druhů Top Resart i Restart si můžete zakoupit pelety totožné příchutě! Vyrábíme je v průměrech 4, 12, 17 mm.  Průměry 12 a 17 mm jsou s dírkou, aby se mohli použít i jako nástraha. V jednom kilogramovém pytlíku je mix pelet 12 a 17 mm v poměru 1:1. Peleta průměru 12-17 mm pod háčkem vydrží cca 5-6 hod v závislosti na teplotě vody.4 mm pelety jsou vhodné pro použití na zakládání krmných koberců a jejich doba rozpadu je kratší.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte LK Baits Pelety ReStart Mussel 1kg z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 165 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit LK Baits Pelety ReStart Mussel 1kg s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8595602000753.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze LK Baits Pelety ReStart Mussel 1kg

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí LK Baits Pelety ReStart Mussel 1kg na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pelety LK Baits
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Pelety.

Slevy LK Baits Pelety ReStart Mussel 1kg

Bazarové produkty LK Baits většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží LK Baits Pelety ReStart Mussel 1kg je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: