Lowa Renegade III GTX Lo, vel. 42

  • Lowa Renegade III GTX Lo, vel. 42 Pánská obuv
Cena produktu
2 899 Kč
Dostupnost
23.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Lowa Renegade III GTX Lo, vel. 42 Lowa

Model RENEGADE III LO navazuje na velmi úspěšné modely RENEGADE LO z předchozích let a plně využívá unikátní MONOWRAP technologii konstrukce podešve s vícenásobným vstřikem polyuretanu s různou tuhostí.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Lowa Renegade III GTX Lo, vel. 42 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 2 899 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lowa Renegade III GTX Lo, vel. 42 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4052471276527.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Lowa Renegade III GTX Lo, vel. 42

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Lowa Renegade III GTX Lo, vel. 42 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánská obuv Lowa
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Obuv. nejlevnější Pánská obuv.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánská obuv Lowa, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Lowa Renegade III GTX Lo, vel. 42

Bazarové produkty Lowa většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Lowa Renegade III GTX Lo, vel. 42 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: