LOWEPRO DRONEGUARD CS 200 - obal pro dron

  • LOWEPRO DRONEGUARD CS 200 - obal pro dron Drony
Cena produktu
1 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar LOWEPRO DRONEGUARD CS 200 - obal pro dron Lowepro

Rozměry a hmotnost hmotnost: 0,63 kg vnější rozměry: 29 x 29 x 13 cm vnitřní rozměry: 27 x 27 x 11 cm Kapacita drony kategorie Parrot Bebop 2 příslušenství ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte LOWEPRO DRONEGUARD CS 200 - obal pro dron z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit LOWEPRO DRONEGUARD CS 200 - obal pro dron s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 56035370137.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze LOWEPRO DRONEGUARD CS 200 - obal pro dron

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí LOWEPRO DRONEGUARD CS 200 - obal pro dron na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Drony Lowepro
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Drony.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Drony Lowepro, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy LOWEPRO DRONEGUARD CS 200 - obal pro dron

Bazarové produkty Lowepro většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží LOWEPRO DRONEGUARD CS 200 - obal pro dron je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: