MAFRA Diamant Plast Four 250ml

  • MAFRA Diamant Plast Four 250ml Ochranné nástřiky
Cena produktu
99 Kč
Dostupnost
Je skladem 26.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar MAFRA Diamant Plast Four 250ml MA-FRA

MA-FRA Diamant plast Four

200ml


Leštící a ochraný přípravek pro interiér i exteriér automobilů. Speciální výrobek na bázi polymerů a přírodních vosků - tzv. mléko na plastické hmoty. Na ošetřovaných plochách vytváří matný až středně lesklý film vytvářející antistatickou ochranu. Určený k použití na vnitřní i vnější plasty, kůži a gumu.
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte MAFRA Diamant Plast Four 250ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 99 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MAFRA Diamant Plast Four 250ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8005553012403.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze MAFRA Diamant Plast Four 250ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí MAFRA Diamant Plast Four 250ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ochranné nástřiky MA-FRA
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Vše pro auto. nejlevnější Auto-moto. nejlevnější Náplně a kapaliny. nejlevnější Auto-moto kapaliny. nejlevnější Ochranné nástřiky.

Podívejte se na bídku produktů Ochranné nástřiky MA-FRA, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy MAFRA Diamant Plast Four 250ml

Bazarové produkty MA-FRA většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží MAFRA Diamant Plast Four 250ml je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: