Maridex Postel 160 DIONE

  • Maridex Postel 160 DIONE Postele
Cena produktu
7 091 Kč
Dostupnost
26.03.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Maridex Postel 160 DIONE Maridex

Postel 160 DIONE. Nábytek určený do ložnic DIONE. Vyrábí se v atraktivních barevných provedení san remo/popel a norská borovice/popel. Dione nabízí velkou šatní skříň s posuvnými dveřmi, komodu s dvířky a čtyřmi zásuvkami, noční stolek a postel s úložným prostorem. Nábytek je vyroben z kvalitní LTD desky odolné vůči poškrábání.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Maridex Postel 160 DIONE z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 7 091 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Maridex Postel 160 DIONE s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Maridex Postel 160 DIONE

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Maridex Postel 160 DIONE na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Postele Maridex
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Postele.

Slevy Maridex Postel 160 DIONE

Bazarové produkty Maridex většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Maridex Postel 160 DIONE je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: