Meblar Komoda LABYRINT LA8

  • Meblar Komoda LABYRINT LA8 Komody
Cena produktu
2 502 Kč
Dostupnost
26.03.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Meblar Komoda LABYRINT LA8 Meblar

Komoda LABYRINT LA8. Systém LABYRINT svěží kombinace barev, která vytvoří velmi příjemné klima na hraní i na učení v každém pokoji. Je vhodný pro dětské nebo studentské pokoje. Systém vyniká nejen svým moderním designem a praktičností, ale i cenovou dostupností. Originální design bude potěšením nejen pro Vaše děti, ale také jejich kamarády. Možnost si u některých prvků při montáži zvolit pravé či levé provedení. Výrazné a nápadité úchyty ve tvaru čtverce v barvě stříbrná vynikají na každém kusu nábytku, které jsou sladěný s nožičkami.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Meblar Komoda LABYRINT LA8 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 2 502 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meblar Komoda LABYRINT LA8 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Meblar Komoda LABYRINT LA8

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Meblar Komoda LABYRINT LA8 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody Meblar
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

Slevy Meblar Komoda LABYRINT LA8

Bazarové produkty Meblar většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Meblar Komoda LABYRINT LA8 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: