Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel - lesk na pneumatiky, 473 ml

  • Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel - lesk na pneumatiky, 473 ml AKCE
Cena produktu
349 Kč
Dostupnost
Je skladem 21.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel - lesk na pneumatiky, 473 ml Meguiars

Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel - lesk na pneumatiky, 473 ml


Meguiar’s Endurance High Gloss Tire Gel je absolutní špičkou v péči o pneumatiky!

Tento extrémně koncentrovaný a hustý přípravek díky svým prémiovým složkám dodá Vašim pneumatikám bohatý tmavý lesk, který netrvá jen dny, ale rovnou celé týdny! Speciální složení odolá dešti i dalším nepříznivým vlivům a udrží Vaše pneumatiky v bezvadné kondici po dlouhou dobu.

Péče o pneumatiky je důležitá nejen z estetického, ale také z praktického hlediska. Meguiar’s Endurance High Gloss Tire Gel chrání pneumatiky před vysycháním, puchřením a hnědnutím. Používáním tohoto gelu zamezíte projevům stárnutí a Vaše pneumatiky tak budou stále vypadat jako nové.

Díky praktickému gelovému provedení nehrozí, že zašpiníte čerstvě umyté disky nebo karoserii, jako tomu bývá u rozprašovačů a tlakových sprejů. Nanášení gelu si navíc můžete usnadnit použitím speciálního aplikátoru X3090 Tyre Dressing Applicator Pad. Díky tomu nepřijde nazmar ani jediná kapka tohoto skvělého přípravku!

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel - lesk na pneumatiky, 473 ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 349 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel - lesk na pneumatiky, 473 ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel - lesk na pneumatiky, 473 ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel - lesk na pneumatiky, 473 ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v AKCE Meguiars
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE.

Podívejte se na bídku produktů AKCE Meguiars, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel - lesk na pneumatiky, 473 ml

Bazarové produkty Meguiars většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel - lesk na pneumatiky, 473 ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: