Mikbaits XXL Method Feeder micro pelety 1kg

  • Mikbaits XXL Method Feeder micro pelety 1kg Pelety
Cena produktu
180 Kč
Dostupnost
Je skladem 31.05.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Mikbaits XXL Method Feeder micro pelety 1kg Mikbaits

XXL Method Feeder jsou vyvíjené pro chytání větších kaprů s použitím speciálních method krmítek a nástrah. Všechny produkty Carp Feeder připravujeme ve spolupráci se špičkovými závodníky ve feederu a prvotřídními kapraři. Jsou určené především k lovu kaprů, ale samozřejmě účinkují na veškeré kaprovité ryby. Produkty s označením XXL Method Feeder jsou vyvíjené pro chytání větších kaprů s použitím speciálních method krmítek a nástrah. Kvalita produktů garantovaná značkou Mikbaits dává lovu na feeder zcela novou dimenzi. Micro pelety jsou skvělou návnadou do method krmítek. Zalijte vodou nebo Activatorem, nechejte 6 minut změknout a vmáčkněte do krmítka.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Mikbaits XXL Method Feeder micro pelety 1kg z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 180 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mikbaits XXL Method Feeder micro pelety 1kg s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Mikbaits XXL Method Feeder micro pelety 1kg

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Mikbaits XXL Method Feeder micro pelety 1kg na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pelety Mikbaits
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Pelety.

Slevy Mikbaits XXL Method Feeder micro pelety 1kg

Bazarové produkty Mikbaits většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Mikbaits XXL Method Feeder micro pelety 1kg je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: