Mivardi Krmítková směs D1 Double Power 1,9kg

  • Mivardi Krmítková směs D1 Double Power 1,9kg Krmítkové směsi, method mixy
Cena produktu
113 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Mivardi Krmítková směs D1 Double Power 1,9kg Mivardi

Krmení světlé barvy s hrubší zrnitostí a karamelovým aroma. Krmení světlé barvy s hrubší zrnitostí a karamelovým aroma. Je mimořádně účinné při lovu velkých cejnů, ale láká spolehlivě i kapry a další druhy ryb. Vzhledem k dobré lepivosti je vhodné pro přidání většího množství živé návnady. Hmotnost: 1,9 kg... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Mivardi Krmítková směs D1 Double Power 1,9kg z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 113 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mivardi Krmítková směs D1 Double Power 1,9kg s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Mivardi Krmítková směs D1 Double Power 1,9kg

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Mivardi Krmítková směs D1 Double Power 1,9kg na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Krmítkové směsi, method mixy Mivardi
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Krmítkové směsi, method mixy.

Slevy Mivardi Krmítková směs D1 Double Power 1,9kg

Bazarové produkty Mivardi většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Mivardi Krmítková směs D1 Double Power 1,9kg je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: