Mivardi Pelety Rapid Classic Halibut

  • Mivardi Pelety Rapid Classic Halibut Pelety
Cena produktu
85 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Mivardi Pelety Rapid Classic Halibut Mivardi

Populární "olejové" pelety v příchutích Halibut a Red Halibut dostupné v široké nabídce průměrů. Populární "olejové" pelety v příchutích Halibut a Red Halibut dostupné v široké nabídce průměrů. Všechny průměry kromě 4mm jsou dodávány s dírkou a umožňují tedy snadné nastražení. Jejich výroba probíhá na naší vlastní výrobní lince z kvalitních ingrediencí, používaných pro výrobu boilies.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Mivardi Pelety Rapid Classic Halibut z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 85 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mivardi Pelety Rapid Classic Halibut s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Mivardi Pelety Rapid Classic Halibut

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Mivardi Pelety Rapid Classic Halibut na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pelety Mivardi
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Pelety.

Slevy Mivardi Pelety Rapid Classic Halibut

Bazarové produkty Mivardi většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Mivardi Pelety Rapid Classic Halibut je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: