Mivardi Pelety Rapid Easy Catch 1kg

  • Mivardi Pelety Rapid Easy Catch 1kg Pelety
Cena produktu
75 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.04.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Mivardi Pelety Rapid Easy Catch 1kg Mivardi

Vysoce atraktivní pelety s okamžitým účinkem a rychlou rozpustností. Vysoce atraktivní pelety s okamžitým účinkem a rychlou rozpustností. Jsou vyrobeny ze 100% extrudovaných složek, zajišťujících výbornou stravitelnost a spolehlivé fungování i ve studené vodě. Kvalitní esence zvyšují jejich atraktivitu. Již několik minut po vhození do vody začínají vytvářet atraktivní lehce zbarvený, aromatizovaný oblak a uvolňují drobné částečky do sloupce. Vyznačují se poměrně krátkou dobou rozpadu max. několika hodin (v závislosti na průměru a teplotě vody). Dobu rozpadu lze snadno prodloužit zalitím tekutými potravami.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Mivardi Pelety Rapid Easy Catch 1kg z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 75 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mivardi Pelety Rapid Easy Catch 1kg s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Mivardi Pelety Rapid Easy Catch 1kg

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Mivardi Pelety Rapid Easy Catch 1kg na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pelety Mivardi
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Pelety.

Slevy Mivardi Pelety Rapid Easy Catch 1kg

Bazarové produkty Mivardi většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Mivardi Pelety Rapid Easy Catch 1kg je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: