Mivardi Přísada do krmení Anglická vločka 300g

  • Mivardi Přísada do krmení Anglická vločka 300g Krmítkové směsi, method mixy
Cena produktu
66 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Mivardi Přísada do krmení Anglická vločka 300g Mivardi

Dobře stravitelná přísada, vhodná pro udržení ryb v lovném místě. I po navlhčení si udrží zářivou barvu a hrubost. Dobře stravitelná přísada, vhodná pro udržení ryb v lovném místě. I po navlhčení si udrží zářivou barvu a hrubost.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Mivardi Přísada do krmení Anglická vločka 300g z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 66 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mivardi Přísada do krmení Anglická vločka 300g s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Mivardi Přísada do krmení Anglická vločka 300g

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Mivardi Přísada do krmení Anglická vločka 300g na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Krmítkové směsi, method mixy Mivardi
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Krmítkové směsi, method mixy.

Slevy Mivardi Přísada do krmení Anglická vločka 300g

Bazarové produkty Mivardi většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Mivardi Přísada do krmení Anglická vločka 300g je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: