Mizuno Lightning Star Z4 Jr., vel. 34

  • Mizuno Lightning Star Z4 Jr., vel. 34 Pánská obuv
Cena produktu
1 199 Kč
Dostupnost
22.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Mizuno Lightning Star Z4 Jr., vel. 34 Mizuno

Nejdůležitější tlumení zajišťované nízkoprofilovou mezipodešví CMEVA. Drážka Dynamotion Groove pro ohebnost přednoží. Podešev z nebarvící gumové pryže pro vysokou stabilitu na kurtu. Ideální konstrukce Wave Lightning Z2 pro začínající mladé hráče.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Mizuno Lightning Star Z4 Jr., vel. 34 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 199 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mizuno Lightning Star Z4 Jr., vel. 34 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5054698428467.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Mizuno Lightning Star Z4 Jr., vel. 34

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Mizuno Lightning Star Z4 Jr., vel. 34 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánská obuv Mizuno
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Obuv. nejlevnější Pánská obuv.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánská obuv Mizuno, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Mizuno Lightning Star Z4 Jr., vel. 34

Bazarové produkty Mizuno většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Mizuno Lightning Star Z4 Jr., vel. 34 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: