Mobil Peak Life 5W-50 5L (Rally Formula)

 • Mobil Peak Life 5W-50 5L (Rally Formula) RACING OILS
Cena produktu
1 049 Kč
Dostupnost
Je skladem 19.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Mobil Peak Life 5W-50 5L (Rally Formula) Mobil

Mobil Peak Life 5W-50 5L (Rally Formula)


Balení: 5L (4+1)

Vyrobeno:2016

ON-LINE stav skladu: k odeslání

(doručení do 24h - při objednávce do 14:30h)

 • Rally Formula je syntetický motorový olej nejvyšší výkonnostní třídy, který motoru poskytuje maximální ochranu proti opotřebení.
 • Koncepce Rally Formula uplatněná v oleji Mobil 1 5W-50 překračuje požadavky oborových norem a nároky výrobců výkonných přeplňovaných (turbodmychadlem i kompresorem) zážehových a vznětových motorů s technologií víceventilového vstřikování.
 • Mobil 1 5W-50 je zvláště vhodný pro vysoké rychlosti a náročné podmínky spojené s jízdou stylem „brzda – plyn“. Ať už v provozu nebo při závodech, Mobil 1 5W-50 Rally Formula vždy poskytuje mimořádnou kvalitu a výborné mazací vlastnosti.
 • Olej Mobil 1 5W-50 je sestaven ze speciální patentované směsi syntetických základových složek nejvyšší kvality v kombinaci s protioděrovou technologií Supersyn, což je v současnosti nejprogresivnější dostupná technologie aditiv.
 • Spojení vysoké viskozity oleje Mobil 1 5W-50 s touto technologií nabízí flexibilní ochranu motoru a najde uplatnění v mnoha provozních podmínkách. Tento olej překračuje náročné požadavky oborových norem a je schválen několika významnými výrobci automobilů jako provozní náplň.
 • Automobily s olejem Mobil 1 5W-50 pracují spolehlivě a nezávisle na provozních podmínkách či stáří.Mobil 1 5W-50 je doporučován do všech typů motorů, zvláště pak do výkonných (turbodmychadlem i kompresorem) přeplňovaných zážehových a vznětových motorů osobních automobilů, dodávek i lehkých nákladních automobilů s víceventilovou technikou vstřikování paliva.

Normy a specifikace:

 • API SM
 • ACEA A3/B3/B4
 • VW 505.00 VW 501.01
 • MB 229.1/229.3
 • Porsche A40
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Mobil Peak Life 5W-50 5L (Rally Formula) z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 1 049 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mobil Peak Life 5W-50 5L (Rally Formula) s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Mobil Peak Life 5W-50 5L (Rally Formula)

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Mobil Peak Life 5W-50 5L (Rally Formula) na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v RACING OILS Mobil
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2017. nejlevnější AKCE BŘEZEN. nejlevnější Oleje a maziva. nejlevnější MOTOROVÉ OLEJE. nejlevnější DLE ZNAČKY. nejlevnější RACING OILS.

Podívejte se na bídku produktů RACING OILS Mobil, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Mobil Peak Life 5W-50 5L (Rally Formula)

Bazarové produkty Mobil většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Mobil Peak Life 5W-50 5L (Rally Formula) je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: