Modul rozhraní Phoenix Contact VIP-2/SC/D37SUB/M, 1 ks

  • Modul rozhraní Phoenix Contact VIP-2/SC/D37SUB/M, 1 ks Převodník
Cena produktu
2 190 Kč
Dostupnost
Je skladem 19.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Modul rozhraní Phoenix Contact VIP-2/SC/D37SUB/M, 1 ks Phoenix Contact

VARIOFACE module, with screw connection and male D-Subminiature pin strip, for mounting on NS 35 rails, 37-pos.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Modul rozhraní Phoenix Contact VIP-2/SC/D37SUB/M, 1 ks z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 2 190 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Modul rozhraní Phoenix Contact VIP-2/SC/D37SUB/M, 1 ks s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Modul rozhraní Phoenix Contact VIP-2/SC/D37SUB/M, 1 ks

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Modul rozhraní Phoenix Contact VIP-2/SC/D37SUB/M, 1 ks na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Převodník Phoenix Contact
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Součástky. nejlevnější Konektory. nejlevnější Průmyslové konektory. nejlevnější Převodník.

O prodejci Conrad.cz

O prodejci

Conrad.cz je moderní internetový obchod s kvalitní elektronikou a elektrotechnikou. Conrad elektro není pozadu za konkurencí a svůj sortiment pravidelně doplňuje. Výhodou je také přehledný eshop. Podívejte se na bídku produktů Převodník Phoenix Contact, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Conrad.cz za výhodnou cenu.


Conrad.cz

Slevy Modul rozhraní Phoenix Contact VIP-2/SC/D37SUB/M, 1 ks

Bazarové produkty Phoenix Contact většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Modul rozhraní Phoenix Contact VIP-2/SC/D37SUB/M, 1 ks je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: