Multifunkční teploměr Beurer FT 70

  • Multifunkční teploměr Beurer FT 70 Lékařské teploměry
Cena produktu
1 592 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Multifunkční teploměr Beurer FT 70 Beurer

Bezpečnost na první pohled v moderním, praktickém vzhledu. Funkce semaforu ukazuje ihned pomocí barvy světelného signálu, jak jste na tom s vaší tělesnou teplotou. Navíc lze pomocí těchto lékařských teploměrů měřit teplotu povrchů, kapalin a okolní teplotu.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Multifunkční teploměr Beurer FT 70 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 1 592 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Multifunkční teploměr Beurer FT 70 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Multifunkční teploměr Beurer FT 70

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Multifunkční teploměr Beurer FT 70 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Lékařské teploměry Beurer
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Dům & zahrada. nejlevnější Zdraví & Wellness. nejlevnější Lékařské teploměry.

Slevy Multifunkční teploměr Beurer FT 70

Bazarové produkty Beurer většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Multifunkční teploměr Beurer FT 70 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: