Náladový prstýnek

  • Náladový prstýnek Bydlení a doplňky
Cena produktu
83 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.04.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Náladový prstýnek

Náladový prstýnek je perfektní módní doplněk, který okamžitě upozorní vaše okolí, na jaké vlně se právě nacházíte, jakou máte náladu a jak se k vám tedy ostatní mají chovat. Na povrchu prstýnku je látka, která reaguje okamžitě po nasazení na prst a změní barvu.Prstýnek vám spolehlivě prozradí náladu jeho nositele Pevný kovový kroužek, který mění barvy při změně tělesné teploty Co jaká barva znamená : černá - napětí, nervozita, přepracovanost, únava hnědá - touha, nervozita, napjatost žlutá - nervozita, dojetí, nevyrovnanost zelená - aktivita, psychická pohoda zelenomodrá - spokojenost modrá - klid, láskyplnost fialová - štěstí, láska, romantika1 x Náladový prstýnek... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Náladový prstýnek z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 83 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Náladový prstýnek s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Náladový prstýnek

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Náladový prstýnek na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Bydlení a doplňky
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Bydlení a doplňky.

Slevy Náladový prstýnek

Bazarové produkty většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Náladový prstýnek je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: