Nike Bombax IC JR., vel. 38

  • Nike Bombax IC JR., vel. 38 Pánská obuv
Cena produktu
899 Kč
Dostupnost
19.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Nike Bombax IC JR., vel. 38 Nike

Dětské sálové kopačky Nike BombaX IC, jejichž název pochází z portugalského slangu a znamená „velké střely“, jsou vyrobeny ze speciální pryže.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Nike Bombax IC JR., vel. 38 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 899 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nike Bombax IC JR., vel. 38 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 0191884297560.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Nike Bombax IC JR., vel. 38

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Nike Bombax IC JR., vel. 38 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánská obuv Nike
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Obuv. nejlevnější Pánská obuv.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánská obuv Nike, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Nike Bombax IC JR., vel. 38

Bazarové produkty Nike většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Nike Bombax IC JR., vel. 38 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: