Nike Legend 7 Academy MG, vel. 42.5

  • Nike Legend 7 Academy MG, vel. 42.5 Kopačky
Cena produktu
1 499 Kč
Dostupnost
20.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Nike Legend 7 Academy MG, vel. 42.5 Nike

Pánské kopačky Nike Legend 7 Academy MG se chlubí měkkou svrchní vrstvou stélky a nízkoprofilovým tlumením. Kopačka z telecí kůže dobře sedne a snadno se s ní ovládá míč na krátce zastřiženém trávníku.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Nike Legend 7 Academy MG, vel. 42.5 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nike Legend 7 Academy MG, vel. 42.5 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 0191884283976.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Nike Legend 7 Academy MG, vel. 42.5

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Nike Legend 7 Academy MG, vel. 42.5 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Kopačky Nike
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Míčové sporty. nejlevnější Fotbal. nejlevnější Kopačky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Kopačky Nike, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Nike Legend 7 Academy MG, vel. 42.5

Bazarové produkty Nike většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Nike Legend 7 Academy MG, vel. 42.5 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: