Nike Pitch Train, vel. 5

  • Nike Pitch Train, vel. 5 Fotbalové míče
Cena produktu
549 Kč
Dostupnost
21.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Nike Pitch Train, vel. 5 Nike

Fotbalový míč Nike je dobře viditelný díky kontrastní grafice a má odolnou 12ti panelovou konstrukci pro dobré letové vlastnosti a trvanlivost.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Nike Pitch Train, vel. 5 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 549 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nike Pitch Train, vel. 5 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 0091207175561.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Nike Pitch Train, vel. 5

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Nike Pitch Train, vel. 5 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Fotbalové míče Nike
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Míčové sporty. nejlevnější Fotbal. nejlevnější Fotbalové míče.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Fotbalové míče Nike, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Nike Pitch Train, vel. 5

Bazarové produkty Nike většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Nike Pitch Train, vel. 5 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: