Nike Pitch, vel. 3

  • Nike Pitch, vel. 3 Fotbalové míče
Cena produktu
349 Kč
Dostupnost
20.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Nike Pitch, vel. 3 Nike

Fotbalový míč Nike Pitch je vybaven vysoce kontrastní grafikou pro vysokou viditelnost při hraní a tréninku, zatímco odolná a citlivá konstrukce nabízí lehký nákop.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Nike Pitch, vel. 3 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 349 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nike Pitch, vel. 3 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 0883412280631.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Nike Pitch, vel. 3

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Nike Pitch, vel. 3 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Fotbalové míče Nike
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Míčové sporty. nejlevnější Fotbal. nejlevnější Fotbalové míče.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Fotbalové míče Nike, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Nike Pitch, vel. 3

Bazarové produkty Nike většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Nike Pitch, vel. 3 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: